logo
GOLSAT
Trnava, Štefánikova 41
033 / 5936 415
0915 / 886 211
0915 / 897 331
golsat@golsat.sk
Magio Sat Magio Sat
Digitálna satelitná televízia Magio Sat prináša dostupnosť digitálnej televízie Magio prakticky pre celé územie Slovenska. Podľa prieskumov je značka Magio medzi spotrebiteľmi na Slovensku veľmi známa a vysoko hodnotená.

Magio Sat ponúka zábavu pre celú rodinu, väčší komfort pri sledovaní a ovládaní bez ohľadu na typ televízneho prijímača. Nastaviť si môžete vlastný užívateľský profil a vytvoriť zoznam svojich obľúbených TV kanálov. Cez farebné tlačidlo, ktoré je pridelené vášmu užívateľskému profilu, sa rýchlo dostanete ku svojmu zoznamu kanálov.

  Programový sprievodca
Poskytne vám prehľad televíznych programov na 7 dní dopredu. Zoznámi vás s informáciami o krajine pôvodu, hereckom obsadení, filmovom štábe či originálnom jazyku zvoleného filmu. Okrem toho uvidíte minutáž a zostávajúci čas do konca programu.

  Nahrávanie programov
Váš Magio Box umožňuje nahrávať až 120 hodín vašich obľúbených programov. Nahrávať vybraný TV kanál pritom môžete na pozadí, zatiaľ čo sledujete hociktorý iný TV kanál. *
* Platí pri Magio Boxe s pevným diskom

  Zastavenie a pretočenie programu
Program, ktorý práve sledujete, môžete kedykoľvek zastaviť až na 60 minút. Zastavený obraz máte možnosť opakovane posúvať dopredu a dozadu. Zastaviť môžete aj živé vysielanie. *
* Platí pri Magio Boxe s pevným diskom

  Magio Portál
Programy kín, divadiel, počasie, aktuálne horoskopy, správy, kurzy NBS či telefónny zoznam. To všetko priamo v Menu Magia. **
** pre využívanie tejto funkcie je potrebné pripojiť Magio Box k internetu. Toto internetové pripojenie môže byť od akéhokoľvek operátora.

  Vyhľadávanie
Elektronický programový sprievodca vám film alebo reláciu vyhľadá podľa názvu i mena režiséra v originálnom vysielacom jazyku.

  Rodičovský zámok
Zablokovaním vybraných programov a filmov v požičovni selektujete vysielaný obsah a vytvoríte obsah určený malým divákom.

  Technológia fungovania
Základom fungovania Magio Sat je družica AMOS 3, obiehajúca po geostacionárnej dráhe nad rovníkom vo výške okolo 36 000 km. Pre prístup k digitálnej televízii nie sú potrebné žiadne stavebné úpravy. Vyžaduje sa inštalácia vonkajšej parabolickej antény na príjem signálu a Magio Box s dekódovacou Smart kartou. Na využívanie digitálnej televízie Magio Sat vám pritom postačí váš vlastný TV prijímač. Magio Box sa k nemu pripojí cez SCART alebo HDMI konektor.
Magio Box je satelitný prijímač, zabezpečujúci výber a dekódovanie digitálnych televíznych kanálov, ktoré sú následne zobrazované na TV prijímači. Ovláda sa cez prehľadné grafické menu na obrazovke TV prijímača. Môže obsahovať integrovaný pevný disk pre nahrávanie a pozastavenie sledovaného programu.

Smart karta slúži na riadenie prístupu k predplateným programom. Táto karta je v cene Magio Boxu, nie je potrebné ju kupovať samostatne.

Objednajte si teraz Magio Sat a za inštaláciu technikom zaplatíte len 1 € !